pakavimo sprendimai

vertingiems daiktams

Atlikti darbai Susisiekti
Teikiamos paslaugos

Teikiame šias paslaugas
CNC frezavimas
2D pjaustymas aukšto tikslumo staklėmis.2D pjaustymas aukšto tikslumo staklėmis.2D pjaustymas aukšto tikslumo staklėmis.2D pjaustymas aukšto tikslumo staklėmis.
Kirtimas
Iškirtimo procesas itin efektyvus gaminant daug tokių pačių gaminių. Kiekvienam gaminiui pagaminamas indiviualus įrankis, kurio pagalba iškertama pageidaujama forma.
Pastatų dekoras
Tai gaminiai, suteikiantys Jūsų būstui išskirtinumo. Naudotini interjero ir eksterjero individualumui pažymėti. Naudotini interjero ir eksterjero individualumui pažymėti.
Nestandartiniai gaminiai
Įvairiausių formų gaminiai, gaminami pagal individualų poreikį.Įvairiausių formų gaminiai, gaminami pagal individualų poreikį.Įvairiausių formų gaminiai. Įvairiausi gaminiai.
Pakavimo paslaugos
Mes manome, kad pirmas įspūdis apie įsigytą daiktą, susidaromas iš to, kaip jis yra supakuotas ir apsaugotas. Pakavimo ir produkto apsaugos gaminių grupė pasižymi gausa ir įvairumu.
Flokiravimas
Flokas – tai vienodai trumpai kirptas tekstilinis pluoštas, kurį įpurškiant specialiu elektrostatiniu aparatu į klijus arba dažus, sukuriamas švelnus paviršius, panašus į aksomą ar veliūrą.
Gaminame tik kokybiškus produktus, esame greiti ir lankstūs
Pakavimo sprendimai vertingiems daiktams
Gaminiai iš polistireninio putplasčio
Gaminame apdailos, lubų, statybines detales, pakavimo medžiagas, apsaugines dalis, reklaminius užrašus ir dekoracijas
Pagal kliento poreikius galime parinkti medžiagas, suprojektuoti ir pagaminti nestandartines pakuotės detales. Pasiūlysime tiek eko pakuotes, tiek ir įmantrius pakuotės sprendimus, norintiems išsiskirti. Taip pat galime pasiūlyti unifikuotus sprendimus skirtingų formų ir gabaritų gaminiams. Esame kompanija, sukaupusi didelę patirtį gamintant iš kompozitinių medžiagų.
Gaminame iš EPS (polistireninio putplasčio), XPS (ekstrūdinio polistireno), EPE (stratocell arba pūsto polietileno), Cross-linked kompozitinių medžiagų (EVA ir kitų poliuretano junginių), antistatinių kompozitų. Taip pat plastikų PE, ABS, PVC, Akrilo ir kitų. Gaminame įvairių formų įdėklus, skirtukus, perklojimus, dangčius, apsaugines detales, puošybos elementus.
Kokybės politika
Mūsų tikslas yra teikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, kurios atitiktų mūsų klientų reikalavimus ir lūkesčius. Mes esame įsitikinę, kad esame atsakingi už saugios ir švarios aplinkos sukūrimą. Mūsų profesionalumas, darbuotojų sauga ir aplinkos apsauga yra mūsų svarbiausias uždavinys ir svarbus tikslas, todėl taikome veiksmingas technologijas ir saugią darbo praktiką.
Aplinkos apsauga
Polistirenas yra lengvas ir standus putplastis, kuris plačiai naudojamas visame pasaulyje. Polistireno gamyba ir naudojimas nesukelia jokio pavojaus sveikatai ar aplinkai, o gyvavimo ciklas, turi daug mažiau žalos aplinkai nei kitos konkurencinės medžiagos. Polistireno transformacijos procesas naudoja labai mažai energijos, todėl yra puikus pavyzdys, kaip veiksmingai naudoti gamtos išteklius.